Zkušenosti

Níže vám pro názornou ukázku přikládáme seznam zkušenosti s přípravkem na hubnutí Green Coffee a podvodným jednáním firmy.

Neobjednávejte!!! Projela jsem poctivě komentáře dam – ale na Facebooku jsem dámy dle fotek nedohledala. Nedalo mi to a projela jsem fotky figurantej hubnutí a ejhle, opravdu figurují i u jiných přípravků..Dohledat přesně adresu sídla firmy, telefon, jiný kontak než objednávkové číslo a email nejde…a komentářek o účinosti jsou na diskusních fórech negativní…Za ty peníze si raději zajeďte na den na hory, nebo zajděte někam na masáž či kosmetiku – dá Vám to dámy mnohem více(((-: (Autorka: Martina Němcová z OverSiTo.cz)

je to podvod měla jsem od nich taky jeden přípravek a nic se nestalo kila nešla dolů chce to změnit jídelníček (Autorka: Jarka Petříková z OverSiTo.cz)

Taky jsem zakoupila za 2 500,- Kč. Užívali jsme to s manželem, nezhubli jsme ani kilo a ještě jsem byla zralá na Gutalax. Takže jsem spíš přibrala. Škoda, že jsem nečetla tyto komentáře před zakoupením. No jo, pořád jsme důvěřiví (Autorka: Jana Drahokoupilova z OverSiTo.cz)

Tak taky něco do mlýna….večer v doručené poště odkaz na firmu prodávající tento produkt, otevřu a přečtu a docela to na mne zabralo, říkám si, objednám, kliknu na objednávku a nejprve vypsání dat, porovnávání ceny za co se to prodává a kolik ušetřím, to již mne odradilo, chci opustit objednávku a zavřu a ejhle ono že další nabídka, proč né se podívat, přidáme ještě jedno balení za poloviční cenu, chci vystoupit ale kudy….zvědavost nedala a otevřu odkaz na kontaktu a co nečtu, nějaká německá firma, účet v zahraničí a hned že mám provést platbu…tak že odstaním vypsané informace o mne….nejde to, steky zavřu a končím, pro mne podvod….dnes ráno telefon že jsou rádi že si produkt objednávám, říkám neprovedl jsem žádnou s uvedených možností platbu tak že nic mi neposílejte a nic od Vás nechci a když tak jedině od české firmy….odpověď že nejsou zahraniční ale domácí firma….říkám že nechci a vysvětluji kde co jsem zjistil, děkuji….zaváším telefon….za půl minuty opět dotaz proč to nechci, odpovídám nemám prostě důvěru v prodejce a tím děkuji….odpověď byla jednoduchá a výstižná….doslova cituji : proč v tom děláte bordel …..a na závěr….celá debata od začátku s člověkem mluvícím ( nechci urazi ) rusko česky….a pak věřte že něco vrátí. Jinak jsem po druhém ozvání jsem zavolal okamžitě na číslo které se mi ukázalo na telefonu, zvonilo to tam a hóóóódně dlouho a nikdo nevzal. To moje zkušenost…… (Jindra z sJidelnicek.cz)

No, asi něco podobného, jako Maccai berry. Taky mě kontaktoval zástupce firmy, podle přízvuku Polák. Je pravda, že mi přestaly krvácet dásně, ale kila dolů nešla ani náhodou. A když jsem na stránky, na kterých jsem si prášky objednávala, psala recenzi, že to nefunguje, moje recenze se tam neobjevila ani podruhé. Co dodat ?
Nepodporujme klamavé reklamy a nenechejme se napálit.
(Jirka z sJidelnicek.cz)

 

prášky na hubnutí

Leave a Reply