Názor lékařů

Nechceme vás zahlcovat zbytečnými reklamními sděleními. Naopak jsme toho názoru, že nejlepším argumentem pro vás jsou jasné a srozumitelné výsledky. Proto jsme připravili souhr názorů lékařů na zelenou kávu a její účinky na hubnutí a zdravý životní styl.

Káva je velmi rozšířený životabudič. Drtivá většina zákazníků však zná pouze klasickou praženou kávu, která procesem pražení ztratila mnoho cenných látek. Zelená káva je proto zdravá alternativa a zajímavá novinka. Extrakt ze zelené kávy představuje obrovský zdroj živin a cenných látek, od antioxidantů pro látky,podporující hubnutí nebo snižující chuť na sladké.

Lékaři, výživoví poradci a další odborníci oceňují účinky zelené kávy. Na rozdíl od jiných preparátů má káva 100% prokazatelné látky s jasnými pozitivními efekty. Velkým plusem je také přírodní původ.

Zelená káva obsahuje:

  • Kofein – nejrozšířenější droga na zemi. Kofein stimuluje centrální nervovou soustavu, navozuje pocit bdělosti, ale například i urychluje regeneraci po zátěži. Tato látka byla podrobená tisícům studií.
  • Antioxidanty – pomocníci v boji s volnými radikály, které způsobí stárnutí nebo i rakovinu. Zelená káva má díky tomu, že je nepražená, mnohem větší množství antioxidantů.
  • Další látky – zelená káva obsahuje například enzym, který snižuje chuť na sladké, čímž dále podporuje hubnutí.
prášky na hubnutí

Leave a Reply